Top

Čo je KONZULTÁCIA ZDRAVIA?

Naše zdravie je závislé od množstva faktorov. Od stravovania, životného štýlu, spánku, fyzickej aktivity, až po “maličkosti” ako je napríklad správne dýchanie. V rámci nami ponúkanej služby “Konzultácia zdravia” ťa nasmerujeme práve na cestu k zlepšeniu tvojho zdravotného stavu, a to komplexne – fyzicky aj psychicky.

Ponúkané balíky

A. Výživové poradenstvo na základe výsledkov merania na Inbody prístroji. Cena: 70 €, čas trvania cca 90min

Zahŕňa:

komplexné meranie na váhe inbody a interpretácia výsledkov

  • zdravotná analýza podľa dotazníka
  • analýza jedálnička
  • úprava jedálnička podľa cieľov a zdravotných problémov
  • k balíku je možné si dokúpiť výstup, ktorý bude zahŕňať všetko, čo si prejdeme na konzultácií plus ďalšie tipy a rady na zlepšenie celkového zdravia + 25€
  • taktiež je možné vypracovanie detailného jedálnička na vzorových 7 dní, s presnými váhami a kalorickými hodnotami. Tento detailný jedálniček zahŕňa aj výstup a vysvetlenie zostavenia jedálnička. + 100€

Na začiatku konzultácie prebehne InBody meranie aj s prezentáciou a vysvetlením, čo jednotlivé výsledky znamenajú a ako sa dajú zlepšiť. Následne si podľa dotazníka prejdeme tvoj zdravotný stav a zadefinujeme zdravotné problémy, ktoré sa v tvojom živote vyskytujú. Analýza jedálnička nám poukáže na to, ktorá zložka tvojej stravy tieto zdravotné ťažkosti môže spôsobovať a čo je potrebné upraviť, aby si dosiahol či už svoje vizuálne alebo zdravotné ciele.

B. Komplexná diagnostika 120min 100€

Zahŕňa:

  • analýza zdravia vo všetkých smeroch (strava – výživové poradenstvo, psychické problémy, duševné nastavenie – meditácie, spánok, vzťahy,)
  • všetky služby výživového poradenstva (Balík A)
  • Zameriava sa taktiež na riešenie psychických problémov ako: nespokojnosť v práci, problematické vzťahy v rodine či súkromí, nedostatok sebadôvery a sebalásky, chronický stres, nespavosť, nadmerné premýšľanie a pod.
  • čínska astrológia
  • numerológia

Komplexná diagnostika zahŕňa kompletne všetky služby výživového poradenstva. Po vážení a konzultácií stravy sa však zameriame aj na ďalšie problémy, ktoré môžu narúšať celkové zdravie a rovnováhu tvojho organizmu. Psychické problémy sú v dnešnom svete veľmi rozšírené a spôsobujú množstvo zdravotných problémov. Preto si pri konzultácií vysvetlíme ako napríklad môžeš vyriešiť komplikované vzťahy, nespokojnosť v práci, nedostatok sebadôvery, či neustále premýšľanie, ktoré nevieš zastaviť. Pomocou vhodných techník ťa naučíme prevziať nad svojimi pocitmi, myšlienkami a emóciami kontrolu. Na záver ti podľa tvojho dátumu narodenia povieme viac aj z pohľadu čínskej astrológie a numerológie. Zistíš aké sú tvoje silné či slabé stránky, a na čo je potrebné si dávať v živote pozor.