Top
 

O NÁS

 1. Vznik RKTT

  Mišo Duchoň zakladá projekt RKTT, predchodca SOWA gymu. Outdorový projekt v priestoroch Slavia Agrofert, Petržalka.
 2. Legendárne stretnutie

  Mišo D. zorganizoval stretnutie s exkolegami z No Will No Skill Akadémie (Maťom Virbom a Mišom Vydareným) s cielom vytvoriť niečo väčšie ako RKTT. Chalani si podali ruky a pustili sa do budovanie SOWA projektu.
 3. Spustenie projektu SOWA

  Prvý tréning pod hlavičkou SOWA. Všetky tréningy prebiehali v areáli Slavia Agrofert kde sme postupne vybudovali veľkú workout konštrukciu a skvelé podmienky na tréning. Každý jeden tréning sa odohrával vonku.
 4. SOWA team sa rozrástol o Kaju

  Trénovalo sa každý pracovný deň, aby sme to s prehľadom pokryli, potrebovali sme posilu. Bola to jednoznačná voľba, chceli sme do teamu aj ženu a nemohol to byť nikto iný ako naša kolegyňa/kámoška Kaja Bojková.
 5. Prezimovanie v NWNS

  V zime sa vonku trénuje ťažšie tak sme najhoršie obdobie prezimovali v priestoroch No Will No Skill Akadémie. Zimovali sme teda v domácich podmienkach keďže Martin aj Mišo V. popri trénovaní v SOWA ešte stále pôsobili v NWNS Akadémii.
 6. SOWA je opať vonku

  Zima prešla veľmi rýchlo a v apríli sme už opäť trénovali naplno vonku.
 7. Našli sme priestor

  Počas outdoorovej sezóny sme uvažovali čo daľej. Buď na zimu nájdeme priestory alebo to zabalíme. Málo času a ťažká úloha ale podarilo sa!
 8. Ďaľšie doplnenie SOWA teamu

  Budovanie SOWA gymu vyťažuje trénerov naplno, to je ideálny čas na doplnenie teamu o nového člena. Pridal sa k nám Dávid Mikolášek – OCR pretekár a skúsený tréner.
 9. Prvý tréning v SOWA gyme

 10. Outdoor v SOWA gyme

Príbeh

SOWA (Slovak Outdoor Workout Academy) vznikla pre to, aby sme vybudovali komunitu ľudí, ktorí chcú trénovať vonku, pod dozorom trénera, s rovnako naladenými ľuďmi. S ľuďmi, ktorí veria, že intenzívny bodyweight tréning je maximálne efektívny a že v dnešnej komfortnej dobe je lepšie chodievať cielene mimo svoju zónu komfortu ako vyhľadávať pohodlné indoorové posilňovne (zvlášť ak sedíš v kancelárií od rána do večera).

Začali sme skromne v roku 2017 na Slávií Agrofert s outdoor tréningami, no keď sme videli, ako naša komunita rastie, rozhodli sme sa vytvoriť vlastný SOWA gym, ktorý je dnes už realitou :).

TRÉNINGY

Skupinové tréningy sú každý deň od pondelka do piatku vždy 6:30, 7:30, 18:00 a 19:00. Tréning je zameraný na rozvoj relatívnej sily, všestrannosti a kondície. Trvá 60min a je pod vedením jedného zo SOWA trénerov. Všetko o našich tréningoch, včítane rozvrhu a možností členstva nájdeš v sekcií tréningy.

Okrem skupinových tréningov si môžeš prísť zatrénovať aj s jedným z našich trénerov na individuálnom tréningu, stačí ho alebo ju kontaktovať individuálne a dohodnúť sa, cena za 1 individuálny tréning v trvaní 60min je 25€, v cene je už zarátané aj vstupné do gymu a v prípade, že nemáš vyhliadnutého trénera, tak nás prosím iba kontaktuj, napíš nám v aké časy by si chcel/a trénovať a my sa ti ozveme, či máme voľné kapacity. Všeobecne ale u nás platí, že časy od 6:30 do 8:30 ráno a od 18:00 do 20:00 večer sú venované skupinovým tréningom a priestor na individuálny tréning je zatiaľ v čase od 8:30 ráno do 18:00 večer.

Chcem sa pridať!

Náš Team

mkd-team-image

MAŤO VIRBA

Tréner & analytický chemik, najviac ho charakterizuje silový tréning s vlastnou hmotnosťou alebo veľkou činkou. V SOWA teame zastáva funkciu tréning majstra (osnovy, koncept a súhra tréningov).

mkd-team-image

KAJA BOJKOVÁ

Trénerka & študentka podnikových financií, ktorá sa venuje silovému tréningu a budovaniu poriadnych základov (napr. dýchanie/stred tela či správna technika cvikov). V SOWA teame zastáva funkciu ženy (:D) a pomáha so všetkým, s čím je treba.

mkd-team-image

LUKÁŠ ROZIAK

Tréner, ktorý ťa posunie nie len vo fyzickom výkone ale pomôže nastaviť aj stravu. Okrem toho pomôže s regeneráciou nakoľko ovľáda techniku bankovania. Správny pohyb, kvalitná strava a dostatočná regenerácia sú aspekty, ktoré ti rád odovzda na tréningu. Kettlebell a olympíjska tyč, su jeho najväčšia prednosti prostredníctvom, ktorých dokáže urobiť každý tréning zábvným, interesantnýn a zároveň náročným.

mkd-team-image

SIMON ŠTEPÁNEK

Tréner & analytický chemik. S cvičením začínal vonku na preliezkach ako 13 ročný. Nakoľko ho pohyb a práca s ľuďmi veľmi bavili, začal pomáhať ostatným. Postupom času naberal skúsenosti na rôznych vedených tréningoch, seminároch a školeniach. Jeho špecialitou je kalistenika a okrem toho aj olympijská činka.

mkd-team-image

MICHAL VYDARENÝ

Tréner & grafik, ktorý sa rád učí nové zručnosti a snaží sa hľadať najlepšie spôsoby ako ich naučiť aj SOWA memberov. V SOWA teame zastáva presne takú funkciu aký tréning vyznáva. Trocha pomože tam, trocha tu, všade kde treba.

ČO HOVORIA NAŠI MAKAČI?

SOWA GYM
5.0
Based on 32 reviews
powered by Google
charlotte71
charlotte71
19:00 30 Jun 20
The best place to train and the community of the best people ❤
Tozser Stefan
Tozser Stefan
08:16 05 Jun 20
best workout in BA
Peter Kvačkay
Peter Kvačkay
19:43 27 May 20
Great space, great atmosphere, I have nothing to complain about.
Ludmila Kašíková
Ludmila Kašíková
13:05 28 Nov 19
I am enjoying going to this gym as various equipment is to be found and perfect people. The purpose of going to the... Sowa gym is to sweat.read more
Veronika Machová
Veronika Machová
11:30 28 Nov 19
Amazing spot for workout, community time and fun. Even after trying out Thai Box, fitness centers or CrossFit in other... places, I had to come back ????read more
Michal Duchon
Michal Duchon
05:22 07 Nov 19
Najlepšia pohybová komunita v Bratislave, top tréningy, flexibilný rozvrh, indoor aj outdoor a free parking hneď pred... gymom read more
Viktor Stefanak
Viktor Stefanak
10:54 06 Nov 19
paci sa mi komunitka, funkcne vybavenie gymu, kavicka, orechove natierky, "teraska" na jar a v lete a treneri, ktorych... to naozaj bavi 😉read more
Patrik Dolinský
Patrik Dolinský
07:36 06 Nov 19
PILIERE sila, všestrannosť a kondícia. Vždy sa striedajú tréningy na rôzne časti tela v kombinácii s týmito 3 piliermi.... Takto so SOWA-ou cvičím už viac ako 2,5 roka, výsledky prichádzajú po každom tréningu a z mesiaca na mesiac vidieť progres. Tieto super koncipované tréningy s INVIDIVUÁLNYM prístupom trénerov sú to, na čo sa počas dňa stále teším. Je to proste ZÁŽITOK. Po tréningu môžeš ostať trénovať VLASTNÉ cviky a veci, na ktorých pracuješ vo voľnom čase. A ako sladká bodka na záver - v gyme je každý kamarát a sme jedna veľká KOMUNITA ľudí s podobnými záujmami, čo robí tento GYM príjemným miestom na trávenie voľného času a spojenia zábavy s niečím prospešným pre zdravie 🙂read more
Bohuš Roško
Bohuš Roško
06:10 06 Nov 19
Ak nemáš rád činky, stroje a ine hlúposti, sowa je to skvele miesto. Cvičenie s vlastným telom, hrazdy, kruhy,... získavanie relatívnej sily, kondície a všestrannosi. Skvelí tréneri, po odbornej aj po osobnostnej stránke. A naviac skvela komunita ľudí, nie je to len bezduché makanie, je to sowa!read more
Dominika Krupová
Dominika Krupová
08:28 29 Jun 19
Klenot ukryty v dzungli budov 🙂 Konstrukcia je vnutri aj vonku, poobede tam je prijemny chladok takze sa dobre cvici.... Vzdy je tam trener, ktory pomoze alebo usmerni.read more
Next Reviews
js_loader