Top
 

O NÁS

 1. Vznik RKTT

  Mišo Duchoň zakladá projekt RKTT, predchodca SOWA gymu. Outdorový projekt v priestoroch Slavia Agrofert, Petržalka.
 2. Legendárne stretnutie

  Mišo D. zorganizoval stretnutie s exkolegami z No Will No Skill Akadémie (Maťom Virbom a Mišom Vydareným) s cielom vytvoriť niečo väčšie ako RKTT. Chalani si podali ruky a pustili sa do budovanie SOWA projektu.
 3. Spustenie projektu SOWA

  Prvý tréning pod hlavičkou SOWA. Všetky tréningy prebiehali v areáli Slavia Agrofert kde sme postupne vybudovali veľkú workout konštrukciu a skvelé podmienky na tréning. Každý jeden tréning sa odohrával vonku.
 4. SOWA team sa rozrástol o Kaju

  Trénovalo sa každý pracovný deň, aby sme to s prehľadom pokryli, potrebovali sme posilu. Bola to jednoznačná voľba, chceli sme do teamu aj ženu a nemohol to byť nikto iný ako naša kolegyňa/kámoška Kaja Bojková.
 5. Prezimovanie v NWNS

  V zime sa vonku trénuje ťažšie tak sme najhoršie obdobie prezimovali v priestoroch No Will No Skill Akadémie. Zimovali sme teda v domácich podmienkach keďže Martin aj Mišo V. popri trénovaní v SOWA ešte stále pôsobili v NWNS Akadémii.
 6. SOWA je opať vonku

  Zima prešla veľmi rýchlo a v apríli sme už opäť trénovali naplno vonku.
 7. Našli sme priestor

  Počas outdoorovej sezóny sme uvažovali čo daľej. Buď na zimu nájdeme priestory alebo to zabalíme. Málo času a ťažká úloha ale podarilo sa!
 8. Ďaľšie doplnenie SOWA teamu

  Budovanie SOWA gymu vyťažuje trénerov naplno, to je ideálny čas na doplnenie teamu o nového člena. Pridal sa k nám Dávid Mikolášek – OCR pretekár a skúsený tréner.
 9. Prvý tréning v SOWA gyme

 10. Outdoor v SOWA gyme

Príbeh

SOWA (Slovak Outdoor Workout Academy) vznikla pre to, aby sme vybudovali komunitu ľudí, ktorí chcú trénovať vonku, pod dozorom trénera, s rovnako naladenými ľuďmi. S ľuďmi, ktorí veria, že intenzívny bodyweight tréning je maximálne efektívny a že v dnešnej komfortnej dobe je lepšie chodievať cielene mimo svoju zónu komfortu ako vyhľadávať pohodlné indoorové posilňovne (zvlášť ak sedíš v kancelárií od rána do večera).

Začali sme skromne v roku 2017 na Slávií Agrofert s outdoor tréningami, no keď sme videli, ako naša komunita rastie, rozhodli sme sa vytvoriť vlastný SOWA gym, ktorý je dnes už realitou :).

TRÉNINGY

Skupinové tréningy sú každý deň od pondelka do piatku vždy 6:30, 7:30, 18:00 a 19:00. Tréning je zameraný na rozvoj relatívnej sily, všestrannosti a kondície. Trvá 60min a je pod vedením jedného zo SOWA trénerov.

Okrem skupinových tréningov si môžeš prísť zatrénovať aj s jedným z našich trénerov na individuálnom tréningu.

Cena

 • 70
 • 30-dňové členské

  • platí 30 dní
  • neobmedzený počet skupinových tréningov
  • Najlepší progres
 • Pridaj sa!
 • 10
 • Jeden vstup

  • Jednotlivý vtup na skupinový tréning
  • Bez výhod členstva
  • Platí na jeden tréning
 • Chcem prísť!

ČO HOVORIA NAŠI MAKAČI?

SOWA gym je presne miesto, ktoré som hľadala – výborná komunita super ľudí, kvalitné tréningy a každým týždňom cítim, ako sa zlepšujem, takže ja určite ostávam! 🙂

Petra

statik

Na SOWA gyme sa mi najviac páči že môžem chodiť na tréningy ráno alebo večer podľa toho, ako mi vyhovuje a že si platím mesačne tak ma to núti chodiť lol – keby si platím jednorázové vstupy, tak určite toľko nechodím len tak ďalej

Tomáš

poradca

Toto je ten naj gym v Bratislave – ludia sa medzi sebou poznaju, treningy su vymakane, ziadne trapne stroje a speci hodnotim ze mate free parking hned pri gyme

Michal

strihač

PRIDAJ SA K NÁM!

Ak sa chceš ku nám pridať alebo sa len niečo spýtaj, kontaktuj nás! Tešíme sa na Teba 🙂

Tím SOWA