Top
 

O NÁS

Príbeh

SOWA (Slovak Outdoor Workout Academy) vznikla pre to, aby sme vybudovali komunitu ľudí, ktorí chcú trénovať vonku, pod dozorom trénera, s rovnako naladenými ľuďmi. S ľuďmi, ktorí veria, že intenzívny bodyweight tréning je maximálne efektívny a že v dnešnej komfortnej dobe je lepšie chodievať cielene mimo svoju zónu komfortu ako vyhľadávať pohodlné indoorové posilňovne (zvlášť ak sedíš v kancelárií od rána do večera).

momentka z tréningu na Slávií – leto 2017

Začali sme skromne v roku 2017 na Slávií Agrofert s outdoor tréningami, no keď sme videli, ako naša komunita rastie, rozhodli sme sa vytvoriť vlastný SOWA gym, ktorý je dnes už realitou :).

Naše priestory! November 2018

TRÉNINGY

Skupinové tréningy sú každý deň od pondelka do piatku vždy 6:30, 7:30, 18:00 a 19:00. Tréning je zameraný na rozvoj relatívnej sily, všestrannosti a kondície. Trvá 60min a je pod vedením jedného zo SOWA trénerov.

Okrem skupinových tréningov si môžeš prísť zatrénovať aj s jedným z našich trénerov na individuálnom tréningu.

CENA

Prvý tréning: zdarma

Jednorázový vstup: 10€

Neobmedzené vstupy: 70€ / mesiac

ČO HOVORIA NAŠI MAKAČI?

“SOWA gym je presne miesto, ktoré som hľadala – výborná komunita super ľudí, kvalitné tréningy a každým týždňom cítim, ako sa zlepšujem, takže ja určite ostávam! :)”

“Na SOWA gyme sa mi najviac páči  že môžem chodiť na tréningy ráno alebo večer podľa toho, ako mi vyhovuje a že si platím mesačne tak ma to núti chodiť lol – keby si platím jednorázové vstupy, tak určite toľko nechodím len tak ďalej”

“Toto je ten naj gym v Bratislave – ludia sa medzi sebou poznaju, treningy su vymakane, ziadne trapne stroje a speci hodnotim ze mate free parking hned pri gyme”

Netreba sa báť, že to nezvládneš, ale ani, že sa budeš nudiť – od úplných začiatočníkov až po skúsených pokročilých, tréningy sú zostavené tak, aby si každý prišiel na svoje a aj keď nevieš ako na to, tréner ti všetko vysvetlí – hlavne treba prísť a začať!

PRIDAJ SA K NÁM!

Ak sa chceš ku nám pridať alebo sa len niečo spýtaj, kontaktuj nás!

Tešíme sa na Teba 🙂

Tím SOWA