Top

Čo si mám doniesť na tréning?

Príď v takých veciach, aby sa ti dobre cvičilo, cvičíme zvyčajne naboso, ale je to na tebe. Dones si fľašu s vodou a prípadne uterák, nič viac nepotrebuješ, iba energiu a dobrú náladu :).

 

Dá sa zaparkovať blízko gymu?

Áno, dá sa zaparkovať priamo v areáli, pár metrov pred gymom a samozrejme zdarma. Parkovacích miest je dostatok.

 

Je tréning vhodný aj pre začiatočníkov?

Áno, tréning je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Ak máš dovolené trénovať od doktora, máš dovolené aj od nás. Ak si nie si istý, priď na prvý tréning grátis otestovať, či ti naše tempo vyhovuje. Naše tréningy sú špeciálne vhodné pre ľudí so sedavým kancelárskym zamestnaním.

 

Ako prebieha platba za tréningy?

Prvý tréning je zdarma, potom máš na výber buď si platiť jednotlivé tréningy po 10€ alebo neobmedzený za 85€ mesačne, takže odkedy začneš chodiť si buď nastavíš pravidelný platobný príkaz v internet bankingu, zaplatíš v hotovosti alebo kartou. Aktuálne pracujeme na tom, aby sme to celé zautomatizovali, každopádne, ak sa chceš s nami zlepšovať, tak si určite zakúp členstvo, ak naopak trénuješ niekde inde a máš možnosť iba sporadicky sa zastaviť, tak si zaplatíš jednorázovo priamo v gyme a trénuješ :).

 

Dá sa člensto prerušiť?

Dlhodobé členstvo (12mesiacov) je v prípade zranenia, dovolenky, choroby a iných udalostí možné prerušiť a pokračovať neskôr (minimálne 2 týždne). Treba nás ale informovať predom na náš email. Krátkodobé členské (4 mesiace) a kurzy sa prerušujú iba v prípade dlhodobého zranenia alebo choroby.