Top

Individuálne tréningy

 

Ak ti nevyhovujú skupinové tréningy, máš možnosť osloviť konkrétneho trénera a dohodnúť si s ním indiviuálny tréning. SOWA gym je kompletne zariadená telocvičňa pri Poluse, k dispozícií máš šatne, sprchy, kávu, parkovacie miesta či proťák. Cena jedného tréningu je 35€ (zahrnutý je aj vstup do gymu). Taktiež máš možnosť zakúpiť si balik 10 tréningov, ku, ktorým dostaneš 2 tréningy zdarma. Cena tohto balíka je 350€. Cenu balíka a množstvo tréningov je možné po dohode s trénerom meniť. Najlepším spôsobom, ako zistíš, či je takýto typ tréningu vhodný aj pre teba, je vyskúšať si ho na vlastnej koži. Preto sa kľudne ozvi trénerovi a dohodni sa na čase.

tréner

Karolína Bojková

Kto som ?

Momentálne už tretí rok pôsobím ako trénerka v SOWA gyme, ktorý sme založili za účelom rozhýbať ľudí a vrátiť im pohyb do života. Na individuálnych tréningoch sa zameriavam na rozvíjanie sily, kondície, správneho dýchania a celkovej všestrannosti, pomocou cvikov s vlastným telom, olympijskou činkou a kettlebellom. Techniku cvičení som sa do detailov naučila na certifikáciách Strong First Barebell a Strong First Kettlebell, okrem toho som absolvovala kurzy ako FMS, DNS, kurzy o chôdzi, správnom dýchaní a podobne. Svoje poznatky neustále dopĺňam aj z rôznych iných zdrojov. Okrem trénovania a cvičenia sa venujem cchi-kungu, tradičnej čínskej medicíne a výživovému poradenstvu. Spolu s priateľom sme založili SOWA care, kde vedieme s ľuďmi konzultácie o navrátení zdravia pomocou zmeny stravy a celkového životného štýlu. Ovládame aj základy orientálnej diagnostiky, akupresúry či akupunktúry.

 

Čo očakávať ?

Je jedno či si začiatočník alebo pokročilý, či chceš schudnúť, zosilnieť alebo sa len naučiť správnu techniku cvikov, individuálne tréningy sú na mieru prispôsobené tvojim cieľom, potrebám a očakávaniam, ktoré si spolu prejdeme na úvodnej konzultácií. Funkčné tréningy ťa naučia vnímať vlastné telo, majú prenos do bežného života a pomôžu ti vyhnúť sa zraneniam, bolestiam chrbta a iným nepríjemnostiam. Rada ťa naučím cviky ako mŕtvy ťah, drep, bench press, military press, swing či turkish get up. Ak budeš mať záujem pravidelne tvoje výsledky vieme merať aj na váhe Inbody a taktiež ti rada pomôžem s nastavením jedálnička na zlepšenie celkového zdravia.

Či to bude pre teba, si u mňa môžeš vyskúšať na úvodnom tréningu, ktorý je free, stačí sa len dohodnúť na dni a čase.

Kúpiť na eshope
tréner

Martin Virba

O mne

Ako tréner som začínal v pohybovej akadémii No Will No Skill. Počas pôsobenia sa mi naskytla možnosť začať pracovať na vlastnom projekte – SOWAgym, v ktorom aktuálne pôsobím. Za štyri roky praxe som získal množstvo skúseností vďaka tisíckam skupinových a individuálnych hodín. Svoju prax pravidelne dopĺňam o informácie formou kníh, workshopov a seminárov rôzneho charakteru. Vo svojich osobných tréningoch najradšej pracujem s vlastnou váhou/kettlebellom alebo veľkou činkou, ktorá mi učarovala natoľko, že som si toto leto splnil malý sen a stal sa barbell inštruktorom. (StrongFirst – Barbell certification Rijeka, Chorvátsko ✔️)

 

Ponúkam

Individuálne tréningy pre začiatočníkov/pokročilých – tie prispôsobujem každému klientovi podľa jeho cieľov, požiadaviek a aktuálnej fyzickej spôsobilosti, ktorú si spolu checkneme na prvom tréningu. Na začiatočníckych tréningoch sa najskôr venujem učeniu základných cvikov a pohybových vzorov. Následne zvyšovaniu sily, kondície, mobility a pod.

Barbell( olympijská činka) / kettlebell tréningy – na tomto type tréningov sa venujeme 90% času práci s veľkou činkou alebo kettlebellom. Pracujeme na základných cvikoch ako sú drep, bench, mŕtvy ťah, military press, turkish get up, swing a ďalšie.. Takže pokiaľ je tvojím cieľom naučiť sa alebo zlepšiť techniku a prevedenie týchto cvikov, veľmi rád ti pomôžem.

Kúpiť na eshope
tréner

Michal Vydarený

Pár slov o mne

Okrem rôznych školení som velmi dôležité praktické trénerské skúsenosti naberal v No Will No Skill Akadémii, Skill Labe, SOWA GYMe, na gymnastických tréningoch pod vedením Sama Piaseckého a na individuálnych tréningoch. Za tie roky mi prešlo pod rukami tisíce ľudí, či už na skupináčoch alebo aj individuálkach.

 

Čo očakávať?

Na mojich tréningoch môžeš čakať veľa silového drilovania, mobility, učenie nových užitočných zručností a pohybových vzorov. Využívam primárne vlastnú váhu a voľné váhy. Zverencov vediem k samostatnosti aby jedného dňa trénera/učiteľa ani nepotrebovali. Či už sú tvoje ciele naučiť sa prvý zhyb/klik, stojku, dračí drep, vysekať sa alebo len nebyť krémeš, rád ti ukážem cestu a postup.

Ak je tvoj cieľ iba naučiť sa stáť na rukách v priestore, ponúkam ti aj špecializovaný tréning na stojku, prípadne online stojkový tréning.

Kúpiť na eshope
tréner

Simon Štěpánek

Pár slov o mne

Ako tréner som začínal s individuálnymi tréningami vonku na workoutových ihriskách, neskôr som pôsobil 3 roky ako tréner kalisteniky a individuálny tréner v Nø Limits Gyme.  Odtrénované mám tisícky skupinových tréningov ako napr. (handstand, core, streetworkout, calistenics) a tiež individuálných hodín. Rád posúvam hranice a motivujem ľudí k cvičeniu aby dostali to najlepšie zo seba. Okrem rôznych certifikátov s vlastnou váhou mám aj medzinárodný certifikát s olympijskou činkou (StrongFirst – Barbell certification).

 

Čo očakávať?

Individuálne tréningy pre úplných začiatočníkov aj pokročilých, prispôsobené na mieru danému klientovi. Na svojich tréningoch používam hlavne cviky s vlastnou váhou, olympijskou činkou a ketlebell. Ponúkam taktiež street workout tréningy. Tu sa naučíš cviky ako (handstand, muscle up, front lever, back lever, planche).

Kúpiť na eshope
tréner

Lukáš Roziak

O MNE:

Moju trénerskú kariéru som odštartoval ako futbalový tréner. Nebolo to však to pravé a po 5 rokoch som sa preorientoval z futbalu na oblasť kondično/silového trénera. Táto oblasť učarovala mojmu srdcu najviac zo všetkych profesií, ktoré som v živote robil. Viesť ľudí k zdraviu, sile, kondícií a celkovo zdravej životospráve prostredníctvom tréningu, stravy, správneho mindsetu, meditácie a spánku považujem za svoje životné poslanie. Celková starostlivosť o ľudí to je to, čomu sa aktuálne venujem v SOWA gyme. Pôsobím v gyme nie len ako tréner, ale aj ako výživový špecialista, ktorý vie pomôcť klientom s nastavením stravy, tak aby nemali zdravotné dysbalancie, ktoré v 90% prípadov pramenia zo zle zloženej stravy a nesprávnych stravovacích návykov.

 

ČO OČAKÁVAŤ?

Vďaka mojím skúsenostiam zo športového života sa vieme spoločne zamerať na rozvoj všeobecnej sily, mobility a kondície. Na individuálnom tréningu sa postarám o správnu techniku cvičenia, vysvetlím všetky podrobnosti a budem maximalizovať mojím prístupom tvoj celkový komfort počas cvičenia. Som certifikovaným inšturktorom pre kettlebell (SFG 1). Okrem kettlebellu však ovládam prácu aj s olympíjskou tyčou.  Kombináciou môjho know – how  a tvojho úsilia urýchlime dosiahnutie stanovených cieľov. Som zástancom filozofie, že telo je vytvorené pre pohyb a aktivitu a nie pre to, aby ležalo pred TV. Tréningy prispôsobujem aktuálnej úrovni klienta a navyše mám skúsenosti aj s prípravou tréningu pre adolescentov a deti.

Kúpiť na eshope