Top

Individuálne tréningy

 

Ak ti nevyhovujú skupinové tréningy, máš možnosť osloviť konkrétneho trénera a dohodnúť si s ním indiviuálny tréning. SOWA gym je kompletne zariadená telocvičňa pri Poluse, k dispozícií máš šatne, sprchy, kávu, parkovacie miesta či proťák. Cena jedného tréningu je 25€ (zahrnutý je aj vstup do gymu), pri predplatení 10, máš zadarmo +1, pri dvadsiatich +4 tréningy. Najlepším spôsobom, ako zistíš, či je takýto typ tréningu vhodný aj pre teba, je vyskúšať si ho na vlastnej koži. Preto sa kľudne ozvi trénerovi a dohodni sa na čase.

tréner

Karolína Bojková

Pár slov o mne

Ako trénerka pôsobím už dva roky, momentálne v Efectfite, pričom športu sa venujem od malička. Absolvovala som množstvo školení a kurzov (DNS, FMS, kettlebell, komplexná diagnostika a pod.), vďaka ktorým budeme spolu na tréningoch rozvíjať tvoju silu, mobilitu, kondíciu, správne držanie tela, či dýchanie.

 

Čo očakávať?

Jedná sa o funkčný typ tréningu (nečakaj žiadne stroje, väčšinou ide o cviky s vlastnou váhou, prípadne kettlebellom a veľkou činkou), ktorý zmení tvoj pohľad na cvičenie a zlepší vnímanie vlastného tela. Vysvetlíme si, ako každý jeden cvik dokážeš preniesť do bežného života a vyhneš sa zraneniam, bolestiam chrbta a podobným nepríjemnostiam.

 

Benefity individuálneho tréningu

Nech už je tvoj cieľ akýkoľvek, schudnúť, nabrať, zlepšiť držanie tela, či naučiť sa zhyb, jednou z najväčších výhod individuálneho tréningu je jeho 100% prispôsobenie tvojim potrebám, cieľom a očakávaniam. Tie si prejdeme v rámci úvodného tréningu spoločne so základnou diagnostikou a analýzou súčasného zdravotného stavu.Rada ti pomôžem aj s nastavením jedálnička, o tom však už viac osobne.

tréner

Martin Virba

O mne

Ako tréner som začínal v pohybovej akadémii No Will No Skill. Počas pôsobenia sa mi naskytla možnosť začať pracovať na vlastnom projekte – SOWAgym, v ktorom aktuálne pôsobím. Za štyri roky praxe som získal množstvo skúseností vďaka tisíckam skupinových a individuálnych hodín. Svoju prax pravidelne dopĺňam o informácie formou kníh, workshopov a seminárov rôzneho charakteru. Vo svojich osobných tréningoch najradšej pracujem s vlastnou váhou/kettlebellom alebo veľkou činkou, ktorá mi učarovala natoľko, že som si toto leto splnil malý sen a stal sa barbell inštruktorom. (StrongFirst – Barbell certification Rijeka, Chorvátsko ✔️)

 

Ponúkam

Individuálne tréningy pre začiatočníkov/pokročilých – tie prispôsobujem každému klientovi podľa jeho cieľov, požiadaviek a aktuálnej fyzickej spôsobilosti, ktorú si spolu checkneme na prvom tréningu. Na začiatočníckych tréningoch sa najskôr venujem učeniu základných cvikov a pohybových vzorov. Následne zvyšovaniu sily, kondície, mobility a pod.

Barbell( olympijská činka) / kettlebell tréningy – na tomto type tréningov sa venujeme 90% času práci s veľkou činkou alebo kettlebellom. Pracujeme na základných cvikoch ako sú drep, bench, mŕtvy ťah, military press, turkish get up, swing a ďalšie.. Takže pokiaľ je tvojím cieľom naučiť sa alebo zlepšiť techniku a prevedenie týchto cvikov, veľmi rád ti pomôžem.

tréner

Michal Vydarený

Pár slov o mne

Okrem rôznych školení som velmi dôležité praktické trénerské skúsenosti naberal v No Will No Skill Akadémii, Skill Labe, SOWA GYMe, na gymnastických tréningoch pod vedením Sama Piaseckého a na individuálnych tréningoch. Za tie roky mi prešlo pod rukami tisíce ľudí, či už na skupináčoch alebo aj individuálkach.

 

Čo očakávať?

Na mojich tréningoch môžeš čakať veľa silového drilovania, mobility, učenie nových užitočných zručností a pohybových vzorov. Nevyužívam žiadne stroje, iba vlastnú váhu a iné voľné váhy. Zverencov vediem k samostatnosti aby jedného dňa trénera/učiteľa ani nepotrebovali. Či už sú tvoje ciele naučiť sa prvý zhyb/klik, stojku, dračí drep, vysekať sa alebo len nebyť krémeš, rád ti ukážem cestu a postup.

Ak je tvoj cieľ iba naučiť sa stáť na rukách v priestore, ponúkam ti aj špecializovaný tréning na stojku, prípadne online stojkový tréning. ????‍

tréner

Simon Štěpánek

Pár slov o mne

Ako tréner som začínal s individuálnymi tréningami vonku na workoutových ihriskách, neskôr som pôsobil 3 roky ako tréner kalisteniky a individuálny tréner v Nø Limits Gyme.  Odtrénované mám tisícky skupinových tréningov ako napr. (handstand, core, streetworkout, calistenics) a tiež individuálných hodín. Rád posúvam hranice a motivujem ľudí k cvičeniu aby dostali to najlepšie zo seba. Okrem rôznych certifikátov s vlastnou váhou mám aj medzinárodný certifikát s olympijskou činkou (StrongFirst – Barbell certification).

 

Čo očakávať?

Individuálne tréningy pre úplných začiatočníkov aj pokročilých, prispôsobené na mieru danému klientovi. Na svojich tréningoch používam hlavne cviky s vlastnou váhou, olympijskou činkou a ketlebell. Ponúkam taktiež street workout tréningy. Tu sa naučíš cviky ako (handstand, muscle up, front lever, back lever, planche).

tréner

Lukáš Roziak

O MNE:

Športovcom som už od plienok. 25 rokov som sa aktívne venoval futbalu a cvičeniu sa venujem od svojho pubertálneho veku. Mám početné skúsenosti s vedením ľudí, nakoľko som okrem iného  5 rok aktívny futbalový tréner. Aj keď sa práca s ľuďmi radí medzi najťažšie profesie na svete, nesmierne ju obľubujem. S mojimi schopnosťami viesť ľudí môžeme pracovať na vašich cieľoch nie len v oblasti cvičenia, ale aj stravy. Stravovaniu sa aktívne venujem a je súčasťou mojej životnej filozofie. Preto viem v prípade potreby pomôcť aj s nastavením stravy, stravovacích návykov a jedálnička.

ČO OČAKÁVAŤ?

Vďaka mojím skúsenostiam zo športového života sa vieme spoločne zamerať na rozvoj všeobecnej sily, mobility a kondície. Na individuálnom tréningu sa postarám o správnu techniku cvičenia, vysvetlím všetky podrobnosti a budem maximalizovať mojím prístupom tvoj celkový komfort počas cvičenia. Mojim know – how a tvojím úsilím urýchlime dosiahnutie stanovených cieľov. Som zástancom filozofie, že telo je vytvorené pre pohyb a aktivitu a nie pre to, aby ležalo pred TV. Tréningy prispôsobujem aktuálnej úrovni klienta a navyše mám skúsenosti aj s prípravou tréningu pre adolescentov a deti.