Top

Stojka na rukách

jednoduchý návod

Úlohou tejto publikácie, plnej videí, je objasniť a zjednodušiť učenie sa stojky na rukách. Stojka je síce pre život nepotrebná zručnosť, ale otázka znie – prečo nie? Či si úplný začiatočník, pokročilý stojkár alebo len hľadáš nové informácie, verím že toto všetko nájdeš v tejto publikácii.

Ukážeme ti cestu ako sa z nuly dostať

na 60 sekúnd stojky na rukách v priestore.

Naša snaha bola spraviť veľmi jednoduchý a zrozumiteľný návod ako na stojku, bez toho aby si potreboval pomocníka (spottera) alebo náradie. Nájdeš tu, podľa nás, tie najdôležitejšie drilovačky bez omáčok. Žiadne zahlcovanie 500 cvikmi, v ktorých sa veľmi rýchlo stratíš. Vybrali sme tie, ktoré považujeme za kľúčové.

Na 30tich stranách tohto ebook nájdeš cviky na mobilitu, silové a rovnovážne drily, programovanie a veľa iného. Všetko s preklikom na YOUTUBE videá kde môžeš detailne odsledovať techniku.

Cena 47€

OBJEDNAJ EBOOK

Muscle Up Manuál

Manuál, ktorý ťa naučí striktný Muscle Up na kruhoch. Jednoduchý a efektívny postup, vďaka ktorému sa Muscle Up dokáže naučiť naozaj každý. Postup a drily z tohto ebooku sú overené na stovkách našich členov a plno žiakov z individuálnych tréningov. Ebook obsahuje videá a detailný popis každého cviku.

Muscle Up (súruč) je zručnosť,

ktorú sa dokáže naučiť každý cieľavedomý človek.

V manuále si do detailu rozoberieme silovú verziu Muscle Upu (pomalú, bez kopania). Na tréning nepotrebuješ žiadne pomôcky, jediné čo ti k tomuto skillu treba sú gymnastické kruhy a trocha pevnej vôle.

Cena 35€

OBJEDNAJ EBOOK

Ďakujem veľmi pekne za tvoj ebook a uznávam že je to krásna práca. Musel si stráviť neuveriteľne množstvo času dolu hlavou, čo evidentne prinieslo svoju úrodu a progres a vytvorilo takýto pekný ebook doplnený napomocnými videami. Ďakujem ti za tvoju snahu a že vkladáš svoju energiu do rozvoja ľudí okolo seba.

Tibor

Do stojkovania sa pustím po pôrode hneď ako budem môcť, na toto si určite budem vedieť doma nájsť čas aj popri starostlivosti o rodinu.

Peťa

Stojka na rukách je mojim cieľom už nejaký čas. Aby som nestagnovala, rozhodla som sa skúsiť to inak. Idem podľa ebooku, krok po kroku. Oceňujem že môj tréning má už teraz hlavu a pätu.

Dominika