Top

SOWA STRENGTH

SOWA STRENGTH je silový kurz, zameraný nie len na silu ale na celkové pohybové skills – mobilita, flexibilita a kondícia. Tréningy sú pod vedením 3 certifikovaných StrongFirst trénerov:  Luki, Kaja a Maťo. Kurz trvá 4 mesiace. Vlastná váha, kettlebell, olym. tyč a tréningový plán sú nástroje, vďaka ktorým z vás spravíme silové mašiny!

Ako to bude prebiehať?

Do kurzu hľadáme 2 ľudí, ktorí doplnia už exsistujúcu skupinu 2 makačov. Celá skupina bude s nami trénovať 3x do týždňa, po dobu 4 mesiacov. Tréningy budú v UTOROK od 18 do 19 (večer) a vo ŠTVRTOK a PIATOK od 7:15 do 8:15 (ráno). Na začiatku sa budeme učiť techniku cvikov ako swing, dead lift, kľuk, military kettlebell press, zhyb a iné. Postupne jednotlivé cviky zaradíme do tréningového plánu,  ktorý pre Vás vytvoríme. Vďaka tomu sa budete neustále zlepšovať v každom smere. Ku kurzu bude zdarma online coaching – možnosť posielať nám videá na ich analýzu, prípadne vytvorenie tréningu na doma, podľa toho, čo budete chcieť zdokonaliť.

Cena za 4 mesiace je 700€

(Kurz je možné zaplatiť aj na dve splátky, napíšte nám a povieme Vám bližšie info.)

Prečo SOWA STRENGTH u nás?

Kettlebell, olympisjka tyč a vlastná váha, sú všetko skvelé nástroje na zvýšenie sily, kondície, ale aj mobility celého tela. Po absolvovaní kurzu si budete vedieť samy zostaviť silový alebo kondičný tréning na celé telo, podľa Vašich cieľov a preferencií. V SOWA gyme budete pod drobnohľadom trénerov, ktorý absolvovali StrongFirst inštruktorskú certifikáciu a úspešne prešli silovými aj technickými testami. StrongFirst je celosvetovo uznávaná organizácia, ktorú založil Pavel Tsatsouline (expert na trénovanie ozbrojených síl a pod.) Aké benefity má pre Vás SOWA STRENGTH?

  • Detailné naučenie sa techniky nových cvikov
  • Zvýšenie sily
  • Zvýšenie kondície
  • Zlepšenie mobility
  • Výsledky  (pravidelná a opakovaná činnosť prináša najlepšie výsledky)
  • Cvičenie v kolektíve, vzájomná podpora a zdieľanie informácií
  • Možnosť online coachingu
  • Prenos do cvikov s olympijskou tyčou alebo vlastnou váhou
  • Schopnosť si zostaviť tréning doma či na cestách podľa vašich cieľov

Prihlás sa!

Ak Ťa kurz zaujal, klikni na nižšie uvedený link a prihlás sa.

PRIHLÁS SA!

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhaj kontaktovať na mailovej adrese lukasroziak@gmail.com alebo na tel. čísle 0948 085 771.

Tešíme sa na Vás ! 🙂

Zdar a silu!