Top

SOWA STRENGTH

Ahojte! Máme pre Vás v SOWA gyme novinku! SOWA STRENGTH! Čo to je? Je to kurz zameraný nie len na silu ale na celkové pohybové skills – mobilita, flexibilita, kondícia. Kruz sa spúšťa od januára a bude trvať 4 mesiace. Kurz bude pod vedením troch certifikovaných StrongFirst inštruktorov, ktorí majú pre vás zostavený tréningový plán orientovaný na prácu s kettlebellom, olympíjskou tyčou a vlastnou váhou.

Ako to bude prebiehať?

Hľadáme 2 ľudí, ktorí doplnia už existujúcu skupinu 3 makačov, ktorí s nami absolvovali predchádzajúci kruz. Celá skupina bude s nami trénovať 3x do týždňa, po dobu 4 mesiacov. Tréningy budú prebiehať vždy v rovnaké dni a časy – PONDELOK, STREDA a ŠTVRTOK O 18:00. Na začiatku sa budeme učiť techniku cvikov ako swing, dead lift, kľuk, military kettlebell press, zhyb a iné. Postupne jednotlivé cviky zaradíme do tréningového plánu,  ktorý máme pre Vás vytvorený. Vďaka tomu sa budete neustále zlepšovať v každom smere. Ku kurzu bude zdarma online coaching – možnosť posielať nám videá na ich analýzu, prípadne vytvorenie tréningu na doma, podľa toho, čo budete chcieť zdokonaliť.

Cena za 4 mesiace je 700€

(Kurz je možné zaplatiť aj na dve splátky, napíšte nám a povieme Vám bližšie info.)

Prečo SOWA STRENGTH u nás?

Kettlebell, olympisjka tyč a vlastná váha, sú všetko skvelé nástroje na zvýšenie sily, kondície, ale aj mobility celého tela. Po absolvovaní kurzu si budete vedieť samy zostaviť silový alebo kondičný tréning na celé telo, podľa Vašich cieľov a preferencií. V SOWA gyme budete pod drobnohľadom trénerov, ktorý absolvovali StrongFirst inštruktorskú certifikáciu a úspešne prešli silovými aj technickými testami. StrongFirst je celosvetovo uznávaná organizácia, ktorú založil Pavel Tsatsouline (expert na trénovanie ozbrojených síl a pod.) Aké benefity má pre Vás SOWA STRENGTH?

  • Detailné naučenie sa techniky nových cvikov
  • Zvýšenie sily
  • Zvýšenie kondície
  • Zlepšenie mobility
  • Výsledky  (pravidelná a opakovaná činnosť prináša najlepšie výsledky)
  • Cvičenie v kolektíve, vzájomná podpora a zdieľanie informácií
  • Možnosť online coachingu
  • Prenos do cvikov s olympijskou tyčou alebo vlastnou váhou
  • Schopnosť si zostaviť tréning doma či na cestách podľa vašich cieľov

Prihlás sa!

Ak Ťa kurz zaujal, klikni na nižšie uvedený link a prihlás sa.

PRIHLÁS SA!

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhaj kontaktovať na mailovej adrese lukasroziak@gmail.com alebo na tel. čísle 0948 085 771.

Tešíme sa na Vás ! 🙂

Zdar a silu!