Top
 
pozri si

Náš tím

mkd-team-image

Maťo Virba

Tréner

Tréner & analytický chemik, najviac ho charakterizuje silový tréning s vlastnou hmotnosťou alebo veľkou činkou. V SOWA teame zastáva funkciu tréning majstra (osnovy, koncept a súhra tréningov).

mkd-team-image

Michal Vydarený

Tréner

Tréner & grafik, ktorý sa rád učí nové zručnosti a snaží sa hľadať najlepšie spôsoby ako ich naučiť aj SOWA memberov. V SOWA teame zastáva presne takú funkciu aký tréning vyznáva. Trocha pomože tam, trocha tu, všade kde treba.

mkd-team-image

Simon Štepánek

Tréner

Tréner & analytický chemik. S cvičením začínal vonku na preliezkach ako 13 ročný. Nakoľko ho pohyb a práca s ľuďmi veľmi bavili, začal pomáhať ostatným. Postupom času naberal skúsenosti na rôznych vedených tréningoch, seminároch a školeniach. Jeho špecialitou je kalistenika a okrem toho aj olympijská činka.

mkd-team-image

Kaja Bojková

Tréner

Trénerka & študentka podnikových financií, ktorá sa venuje silovému tréningu a budovaniu poriadnych základov (napr. dýchanie/stred tela či správna technika cvikov). V SOWA teame zastáva funkciu ženy (:D) a pomáha so všetkým, s čím je treba.

mkd-team-image

Lukáš Roziak

Tréner

Tréner, ktorý ťa posunie nie len vo fyzickom výkone ale pomôže nastaviť aj stravu. Okrem toho pomôže s regeneráciou nakoľko ovľáda techniku bankovania. Správny pohyb, kvalitná strava a dostatočná regenerácia sú aspekty, ktoré ti rád odovzda na tréningu. Kettlebell a olympíjska tyč, su jeho najväčšia prednosti prostredníctvom, ktorých dokáže urobiť každý tréning zábvným, interesantnýn a zároveň náročným.