Top

Kettlebell kurz

Ahojte ! Máme pre Vás v SOWA gyme veľkú novinku! Od septembra sme sa rozhodli zorganizovať 4-mesačný kettlebell kurz pod vedením troch certifikovaných StrongFirst inštruktorov. Veľmi radi by sme Vám odovzdali všetky naše doposiaľ nadobudnuté informácie, pretože veríme, že posunú Vašu silu, kondíciu a mobilitu na úplne nový level.

Ako to bude prebiehať?

Hľadáme 6 ľudí, ktorí budú s nami trénovať 3x do týždňa, po dobu 4 mesiacov. Tréningy budú prebiehať vždy v rovnaké dni a časy – PONDELOK, STREDA A PIATOK O 18:00. Gym bude počas týchto časov rezervovaný práve pre tento tréning. Jedná sa o  kettlebell kurz, kde Vám odovzdáme všetko, čo sme sa doteraz naučili. Na začiatku sa budeme učiť techniku cvikov ako swing, turkish get up, front squat, military kettlebell press, clean a snatch. Postupne jednotlivé cviky zaradíme do tréningového plánu,  ktorý máme pre Vás vytvorený. Vďaka tomu sa budete neustále zlepšovať a naučíte sa všetko, čo o kettlebell potrebujete vedieť. Ak sa nejakého tréningu nebudete môcť zúčastniť, 3x do mesiaca zorganizujeme náhradný tréning, kde si zameškané môžete vynahradiť. Taktiež bude ku kurzu zdarma online coaching – možnosť posielať nám videá na ich analýzu, prípadne vytvorenie tréningu na doma, podľa toho, čo budete chcieť zdokonaliť.

Cena za 4 mesiace je 700€

Druhá polka decembra je zadarmo, kvôli sviatkom, hoci tréningy prebiehať budú. (Kurz je možné zaplatiť aj na dve splátky, napíšte nám a povieme Vám bližšie info.)

Prečo kettlebell kurz u nás?

Kettlebell je skvelým nástrojom na zvýšenie sily, kondície, ale aj mobility celého tela. Viete ho využívať doma, prípadne na cestách, a po absolvovaní kurzu si budete vedieť samy zostaviť silový alebo kondičný tréning na celé telo, podľa Vašich cieľov a preferencií. V SOWA gyme budete pod drobnohľadom trénerov, ktorý absolvovali StrongFirst inštruktorskú certifikáciu a úspešne prešli silovými aj technickými testami. StrongFirst je celosvetovo uznávaná organizácia, ktorú založil Pavel Tsatsouline (expert na trénovanie ozbrojených síl a pod.) Aké benefity má pre Vás  kettlebell kurz?

  • Detailné naučenie sa techniky nových cvikov
  • Zvýšenie sily
  • Zvýšenie kondície
  • Zlepšenie mobility
  • Výsledky  (pravidelná a opakovaná činnosť prináša najlepšie výsledky)
  • Cvičenie v kolektíve, vzájomná podpora a zdieľanie informácií
  • Možnosť online coachingu
  • Prenos do cvikov s olympijskou tyčou alebo vlastnou váhou
  • Schopnosť si zostaviť tréning doma či na cestách podľa vašich cieľov
  • Možnosť náhradných tréningov

Prihlás sa!

Ak Ťa kurz zaujal, klikni na nižšie uvedený link a prihlás sa.

PRIHLÁS SA!

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhaj kontaktovať na mailovej adrese lukasroziak@gmail.com alebo na tel. čísle 0948 085 771.

Tešíme sa na Vás ! 🙂

Zdar a silu!